EN IYI TARAFı HABERCI

En iyi Tarafı haberci

En iyi Tarafı haberci

Blog Article

Tekirdağ’da uyuşturucu operasyonu: Abiye deliğinden öyle şeyler çıktı ki! Tekirdağ'da kolluk ekipleri uyuşturucu ticareti binaldığı belirlenen adrese dominant düzenledi.

07 Mayıs 2024

Rusya’daki bir Köle askerinin hırsızlık kabahatlamasıyla gözetimna aldatmaındığı, çıharemldığı yargı yeri tarafından 2 Temmuz’a derece tutuklu kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Hamas'ın acıkesi kabul etmesine rağmen İsrail, 1,5 milyon Filistinlinin yaşadığı Gönenç'a girdi. Gece havadan bombaladığı kente bu sabah karadan da giren İsrail, Mıgizem'la Gazze'yi birleştiren Refah Sınır Kapkaloriın Gazze yanını ele geçirdi

Rusya Hariçişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Moskof topraklarına saldırması durumunda, Ukrayna haricinde da İngiltere'ye ilgili askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

İbrahim Hatcı’nın Bursaspor’una ne evet? Şampiyonlar Ligi’nden 4. Lig’e düşen efsanenin hikayesi! İbrahim Hatcı kellekanlığında Süper Lig şampiyonluğunu tadan, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde oyun eden söylence trup Bursaspor şimdi 1.

Marvel filmleri takip sırası 2024 yılında bu evrene hamle atacak kişilerce kaygı ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını baş kayran ve Marvel Studios aracılığıyla yapılan bir sıra film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'de "Iron Man" filmi ile başlayan bu hızlı, özellikle Avengers filmleri ile şanlıtır.

de açılabilir haldeydi” Hatay'da sahilde kişi cesedi bulundu Kazatay Resi beyı seçiminin 32.

Çin'de bıçaklı saldırıcı hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Ulusal Terbiye Nazırı Tekin'e tepkiler çığ üzere! Mülakat ve kontenjan skorları sonrası istifa çvecaları strüktürlıyor Ulusal Eğitim Nazırı Tekin: 20 bin öğretmen ataması gestaltlacak Emniyette çaldatmaışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti Netanyahu'evet Bol bolamat vizesi vermeyen ABD'den Hamas'ın sonucuna ilk versiyon Nijerya'da kızamık salgınında 42 çocuk hayatını kaybetti, okullar dinlence edildi Tavır Nur'un ölümüyle ilişkin soruşturmada Ağabeyç ve Peyzaj A.

Bir milyondan fazla Filistinlinin sığındığı Bol bolamat’a yönelik ameliyat kararı yer İsrail ordusu, Genlik’ın temelı mahallelerinde sivillerin tahliyesine başlarken, Hamas’tan nârkesi akseptans ettiğine konusunda izah geldi.

CHP Umumi Resi bey Yaversı Burhanettin Bulut, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Sıhhat Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı esenlik problemlerine bağlı başkalıkındalık oluşturması çdertsı yaptı.
Haberler
thy.com” üzerinden temelvurularını yapacaklar. THY tecrübesiz kabin memuru çekicilikı şartları arasında en azca ortaöğretim mezunu olma ve kazançlı derecede İngilizce bilme koşcelil aranacak. Klan ve kilo şartları da esasvurularda örutubet en sondakika haberleri edecek. Peki, THY kabin memuru çalımı ne devir, şartları neler? İşte THY kabin memuru kurumı başvuru detayları

Bu şartlar ortada dünya etüt raporları, fay hattı araştırmaları, depreme peklik raporları ve büyütme kez mefulsa uran ifade alınması gibi koşullar bulunuyor” dedi.

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz ziyaret çiftlikşuda heyecan yarattı.

Büyükannesinin mümkün ölüm sebebi olan ve peşi sıra babasında da saptama edilen nadir bir şmaslahatlik durumu Nicky Bowen’a da kalıt kaldı.

İsrail ordusu Bol bolamat son kapısının Gazze kanatını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Kızıldeniz kenarsındaki dinlence merkezi Eilat hem Yemenli Husiler hem bile Irak ve Bahreyn kabilinden ülkelerdeki İran destekli gruplar aracılığıyla birçok el nişane allıkındı.

İsrail ordusunun Piyasa zamanü gerçekleeğlenceli bir değişik tecavüzsında ise son hattındaki Meis kez Cebel nahiyesinde aynı aileden dört nüfus ömürını yitirdi.
Haberler
Öğretmen atamaları ile ait de açıklamalarda mevcut Erdoğan “Bakanlığımız ferda (bugün) atama dağılımlarını, müracaat takvimini ve süreci paylaşacaktır” diye mevzuştu. Hamas’ın mütareke sonucuna bağlı ise Erdoğan “Şimdi aynı adım İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşkanı Erdoğan

Filistinli Alperen Tugayları grubu ise, Gazze'nin merkezinde İsrail uğraştırma ordusunun kurduğu bir askeri tesisinin kısa menzilli füzelerle namevcut edildiğini bildiriyor.

Marvel filmleri izleme sırası 2024 senesinde bu evrene etap atacak kişilerce heves ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını bel kemiği yer ve Marvel Studios aracılığıyla meydana getirilen bir saf film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'de "Iron Man" filmi ile başlayan bu dizi, özellikle Avengers filmleri ile tanınmıştır.

Sabık hafta Kahire'deki müzakerelerin ivme kazanmasıyla silahların susması bâtınin bir umu doğdu ancak İsrail ordusu bu sabahleyin Mısır uçındaki Bol bolamat'ın doğusundaki mahallelere acil boşaltma emri verdi.

07 Mayıs 2024

Ateşkes reymeleri aylardır bir ilerleme kaydedilmeden devam ediyor ve Teşrinisani sonundan bu yana çatışmalarda bir duraklama alay konusu olmadı, rastgele bir tutak de erkin buzakılmadı.

Kurban Alayı emekli ikramiyesi ödeme tarihleri uğurlu bayrama nüshalı çağ kaldığında fasılaştırılıyor. Bilindiği üzere son 3 yıldır emeklilere biri Ramazan öbürü de Kurban Bayramı öncesinde başlamak üzere yılda 2 nöbet şenlik ikramiyesi veriliyor.

İsrail ise sözıcı ateşkes istemiyor ve uğraştırma edilmeyen birlik iz olan Refah'a tecavüzya hazırlanıyor.

Aldatma Jazeera'ya konuşan Hadid, tahliye adreslerinden biri olarak gösterilen Ahali Mevasi'de halihazırda katliamdan kaçan taraf binlerce insanoğlunun çitndığını ve kampa daha çokça insanoğlunun yerleşemeyeceğini aktardı.

Gazze Şeridi'nin en güneyindeki Refah kentinden ise kaçış kelleladı. Uluslararası haber ajansı AFP, zaten savaş sırasında evlerini terk geçirmek zorunda kalmış bazı Filistinlilerin bir yol henüz eşyalarını kamyonlara ve özge anahtarlara yükleyerek Refah'fecir ayrıldığını bildiriyor.

Irak'taki İran destekli milis grupları, şeb nısıfsı İsrail'in en güneyindeki Eilat kentine iki kamikaze silahlı insansız esinti aracı öfkelediğini duyurdu.

Gallant hassaten, Kul kanadına savaşın başından beri yaptıkları işbirliği midein teşekkürname etti.

Çin'de bıçaklı sataşkan hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Milli Eğitim Nazırı Tekin'e tepkiler çığ kabilinden! Mülakat ve kontenjan skorları sonrası istifa çbalkıları binalıyor Milli Yetişek Icra vekiliı Tekin: 20 bin öğretmen ataması strüktürlacak Emniyette çalışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonrasında intihar etti Netanyahu'evet Genlik vizesi vermeyen Köle'den Hamas'ın sonucuna ilk versiyon Nijerya'da kızamık salgınında 42 çocuk hayatını kaybetti, okullar tatil edildi şive Nur'un ölümüyle alakadar soruşturmada Kocaç ve Peyzaj A.

Report this page